Av. Önder Kutay Şeker, LL.M.

2009 yılında Bilkent Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Önder Kutay Şeker, 2010 yılında Ankara Barosu’na kabul edildi. Bir süre hakaret davaları ve basın suçları ile ilgilendikten sonra İnternet Hukuku ve siber suçlar üzerinde çalışmaya başladı. 2012 yılında “Siber Suçlara İlişkin Ulusal Yargı Yetkisinin Uluslararası Yönetimi” başlıklı teziyle Tilburg Üniversitesi’nden Teknoloji Hukuku alanında yüksek lisans derecesini aldı.

Bu tarihten itibaren Türkiye’deki en büyük hukuk bürolarından bazılarında İnternet Hukuku, Bilişim Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku alanlarında uzman avukat olarak çalıştı. Kariyeri boyunca içlerinde teknoloji devlerinin ve önemli enerji şirketlerinin de olduğu çok sayıda uluslararası şirketi temsil etmenin yanı sıra, otomotiv, inşaat, eğitim, basın ve eğlence gibi çok çeşitli sektörlerden yerli firmaların da avukatlığını yaptı.

Av. Önder Kutay Şeker OKS Hukuk Bürosu'nun kurucu ortağı olarak görev yapmaktadır.

Yabancı Dilleri: İngilizce, Almanca

Av. Jülide Beyza Cevher

2017 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Av. Jülide Beyza Cevher, 2018 yılında İstanbul Barosu’na kabul edildi. Stajını Bankacılık ve Finans Hukuku alanında tamamladıktan sonra Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Vergi Hukuku alanları başta olmak üzere çeşitli alanlarda ticaret şirketlerine  danışmanlık vermeye başladı.

Av. Jülide Beyza Cevher halihazırda içlerinde uluslararası inşaat, enerji ve telekomünikasyon şirketlerinin de olduğu çok sayıda şirketi temsil etmenin yanı sıra, Türkiye'de faaliyet göstermek isteyen start-up'ların ve temsilcilik açmak isteyen yabancı şirketlerin kuruluş faaliyetlerinde aktif rol almaktadır.

Yabancı Dilleri: İngilizce
E-posta: jbc@okseker.av.tr

ÜST